Įtempiamos lubos – tai  ne tik unikali lubų apdailos medžiaga, bet ir naujas požiūris į interjero dizainą.Tai puikios neribotos galimybės lubų dizainui ne tik bute ar name, bet ir viešajame sektoriuje: parduotuvėse, ofisuose, restoranuose, kavinėse, komerciniuose centruose ar koncertinėse salėse.

laqfoil-3510
73938

Įtempiamų lubų universalumas ir galimybės leidžia sukurti itin neįprastą ir išskirtinę aplinką Jūsų interjere.
Lyginant su tradicinėmis lubų apdailos medžiagomis, kurios reikalauja daug pastangų, priemonių ir laiko, įtempiamos lubos montuojamos greitai ir nesudėtingai. Vidutiniame gyvenamajame plote įtempiamos lubos yra sumontuojamos tik per porą valandų. Mūsų specialistai atlieka visą darbų ciklą – nuo konsultavimo, matavimo iki montavimo. Tai yra daroma per kuo trumpiausią laiką.

Medžiaga, iš kurios pagamintos įtempiamos lubos, leidžia sukurti bet kokios formos ir konfiguracijos lubas, priklausomai tik nuo jūsų fantazijos: jos gali būti plokščios, ovalios, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvinės, laužytų formų ar įvairių lygių, skirtingų spalvų ir faktūrų deriniai.

Įtempiamos lubos nereikalauja dažymo ir tinkavimo. Su laiku jos nepakeičia savo spalvos, netrūkinėja, tai ypač svarbu naujos statybos butuose arba namuose.

Įtempiamos lubos nebijo drėgmės, ant jų paviršiaus nesusidaro kondensatas, todėl jos puikiai tinka vonios kambariams, saunoms, baseinams. 1 m2 atlaiko iki 100 l vandens. Jei užlietų kaimynai iš viršutinio aukšto, išpylus vandenį, jas galima lengvai demontuoti, ir vėl sumontuoti. Pakartotinai sumontavus jos visiškai nepraranda savo pirminių savybių ir kokybės.

Galima įmontuoti įvairių formų ir dydžių šviestuvus, gaisro, ventiliacijos ir apsaugos sistemas, lubinius karnizus. Ir, svarbiausia, jos paslėpia visus pagrindinių lubų trūkumus ir nelygumus.

Įtempiamos lubos nereikalauja specialios priežiūros, lengvai plaunamos, užtenka kartą per 4-5 metus nuvalyti jas su dregna šluoste. Jos nepritraukia dulkių, nes yra elektrostatiškai neiutralios, nedegios, ir, svarbiausia, tarnauja ilgą laiką. Įtempiamoms luboms suteikiama 10 metų garantija, nors jų tarnavimo laikas kur kas didesnis.

Įtempiamų lubų sistemos pranašumas – tai konstrukcijos paprastumas.
Ją sudaro du pagrindinai komponentai: aliuminio arba plastikinis profilis ir PVC plėvelė (plona, bet ypatingai stipri polimero plėvelė, pagaminta vinilo pagrindu). Profiliai pritvirtinami prie sienų per visą patalpos perimetrą. Medžiaga jau iš anksto sukarpoma pagal patalpos išankstinius išmatavimus, kaitinama dujiniu šildytuvu iki 60°C ir įmontuojama į profilius.

Toks montavimas neužima daug laiko ir, svarbiausiai, galima išvengti didelių statybinių šiukšlių. Šiuo atvėju Jūsų nepatogumai yra minimalus, nes montuojant įtempiamas lubas nereikia išnešti baldų iš patalpos, užtenka juos patraukti arčiau centro.

Tokias lubas galima kombinuoti su kitomis pakabinamų lubų sistemomis, tarkim su gipso kartono. Įtempiamosios lubos gali tapti stilingu, įdomiu nišų papildymu.

Įtempiamos lubos tai puikus sprendimas pakeisti įprastą baltą lubų spalvą ir sukurti išskirtinę aplinką Jūsų namuose!