DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Įtempiamos lubos yra viena iš geriausių 20-ojo amžiaus technologijų.
Įtempiamos lubos – tai pakabinamų lubų sistemų rūšis,  kuri susideda iš PVC (polivinilo chlorido) plėvelės ir aliuminio profilio, pritvirtinto prie sienų (rėčiau prie lubų) per visą patalpos perimetrą. Plėvelė kaitinama iki 70 ºC temperatūros ir tempiant įmontuojama į profilius.
Įtempiamų lubų PVC plėvelė pagaminta iš elastingai tamprios, nedegios, atsparios vandeniui medžiagos. Jos sudėtyje nėra kenksmingu žmogui ir aplinkai medžiagų, sunkiųjų metalų. Plėvelė yra sertifikuota ir atitinka Europos higienos ir sveikatos standartus bei  piešgaisrinės saugos reikalavimus B1/M1.
Mes naudojame skirtingų tekstūrų plėveles, sukurtas ir pagamintas Pracūzijoje ir Vokietijoje specialiai įtempiamoms luboms.

Mažiausias atstumas nuo pagrindinių lubų apie 3,5 cm, tai ypač svarbu patalpose su žemomis lubomis. Jei planuojate įrengti įleidžiamus šviestuvus, tuomet lubos gali nusileisti iki 7-8 cm.

Medžiaga, iš kurios pagamintos įtempiamos lubos, leidžia jums sukurti bet kokios formos ir konfiguracijos lubas, priklausomai tik nuo jūsų fantazijos: jos gali būti plokščios, ovalios, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvinės, laužytų formų ar įvairių lygių, įvairių spalvų ir faktūrų deriniai.

Pakabinamų lubų naudojimo diapazonas yra beveik neribotas – namai, butai, kotedžai, parduotuvės, koncertinės salės, biurai, baseinai, restoranai.
!Negalima montuoti tose patalpose, kur yra aukšta temperatūra (pirtis, saunos),  taip pat nešildomose patalpose, kur temperatūra gali nukristi žemiau 0 ºC.

Įtempiamos lubos yra eklogiškos, nealergizuoja ir neišskiria jokių toksinių ir kenksmingų medžiagų, todėl nekenkia sveikatai. Atitinka visus higienos ir priešgaisrinės saugos Europos standartus.

  • Įtempimos lubos yra patvarios, tarnauja ilgą laiką
  • Jos su laiku netrūkinėja, nekeičia savo formos bei nepraranda pradinės spalvos
  • Nedegios
  • Antistatinės, nepritraukia dulkių
  • Lengvai montuojamos, nereikia išnešti baldų iš kambario
  • Nėra statybinių šiukšlių
  • Dar vienas iš įtempiamų lubų privalumų – aukštas atsparumas drėgmei. Polivinilo chlorido (PVC) plėvelė yra mažai laidi šilumai, todėl ant jų nesusidaro drėgmės kondensacijos. Būtent todėl šios lubos puikiai tinka vonios kambariuose, baseinuose. Net didelės drėgmės sąlygomis ant įtempiamų  lubų neatsiras pelėsių
  • Įtempiamos lubos turi platų tekstūrų, spalvų  pasirinkimą
  • Galima išgauti bet kokią lubų formą ir kombinuoti su kitomis lubų sistemomis, tarkim su gipsokartonu
  • Galimybė sumontuoti bet kokius šviestuvus, gaisro, ventiliacijos, apsaugos sistemas, lubinius karnizus
  • Lubos sumažėja tik 3,5 cm, kas ypač svarbu patalpose su žemomis lubomis

Pakabinamų lubų trūkumai gali būti siejami su silpnu PVC atsparumu žemoms temperatūroms. Temperatūra patalpoje turi būti ne žemiau  0°C, nes tuomet plėvelė praranda savo savybes, tampa trapi.

Įtempiamų lubų įrengimo metu sienos turėtų būti tinkuotos ir nudažytos 1 kartą, tapetus patartina klijuoti po lubų montavimo.

Įtempiamų lubų tarnavimo laikas yra neribotas. Mūsų įmonė suteikia 10 metų garantiją įtempiamoms luboms ir konstrukcijai.

Įtempiamos lubos gali būtų įvairių tekstūrų: blizgios, matines, satino, pralaidžios šviesai, perlamutro, perfaruotos, metaliko tekstūrų.

Vidutinio dydžio (20 kvm.) kambario montavimas trunka apie 3-4 valandas.

Galima montuoti visų rūšių, pakabinamus, įleidžiamus lubų šviestuvus ir lempas.
Halogeninių šviestuvų galingumas iki 35 W, su kaitinimo lempomis ne daugiau 100 W. Visi laidai turi būti išvedžioti iki įtempiamų lubų montavimo.

Įtempiamų lubų plotas yra neribotas, nors ir 1000 kv.m., tačiau vientisos lubos gali būti iki 60 kv.m., virš šio ploto naudojame jungiamąjį profilį.

Plyteles geriau klijuoti prieš lubų montavimą, patartina ne iki pat lubų. Geriau palikti tarpelį nuo plytelių iki lubų apie 4-8 cm (priklausomai kokius šviestuvus montuosite) ir padaryti  išliginamąjį sluoksnį su plytelėmis 3,5 cm pločio, kur bus tvirtinamas lubų profilis.

Siūlės storis yra  0,2 mm ir atrodo tarsi plona juostelė, vos  pastebima tik žiūrint į ją išilgai siūlės kryptimi arba nuo apšvietimo tam tikrų kampų. Ant matinių ir satininių tekstūrų siūlės beveik nepastebimos.

Įtempiamom lubom nieko neatsitiks, nes  audinys yra labai elastingas ir tamprus, nebijo drėgmės bei vandens  – 1 kv.m. atlaiko 100 l vandens. Vandenį galima išpilti per šviestuvų skyles, bet  prieš tai būtina atjungti visus šviestuvus. Jei nepavyksta, reikia iškviesti mūsų specialistus. Jie demontuos dalį lubų, išpyls vandenį ir vėl grąžins lubas į savo vietą. Sumontavus  tokias lubas, jos nepraranda savo pirminių savybių.

Įtempiamos lubos nereikalauja beveik jokios ypatingos priežiūros, pakanka kas 4-5 metus pavalyti lubas su drėgna, švelnia šluoste.

Įtempiamų lubų dažyti negalima.

Priklausomai nuo tvirtinimo profilio įtempiamas lubas galima montuoti su tarpeliu – kai yra atstumas nuo sienos ap“]ie 0,5 cm (patartina kai nelygios sienos, žr. pav. 1) arba su rėmeliu (žr. pav. 2), kai į profilį įstatomas baltas rėmelis, kuris sujungia lubas su siena, nepaliekant jokio tarpelio. Kai nėra galimybės tvirtinti profilį prie sienos, tvirtiname specialų lubinį profilį prie lubų (žr. pav. 3).

                
                 (pav. 1)                                                         (pav. 2)                                                          (pav. 3)

Taip, skaitmeninės spaudos būdu ant įtempiamų lubų galima perkelti bet kokį vaizdą, piešinį, ornamentus. Nuotrauką galite pasirinkti iš mūsų katalogų arba galime atspausdinti Jūsų, svarbiausia, kad nuotrauka būtų aukštos rezoliucijos.

Lubas sumontuojame savaitės bėgyje nuo sutarties pasirašymo dienos, su ART spauda  iki 2  savaičių.
Avansinis mokėjimas – 50 % pasirašant sutartį, kitą dalį sumokate po darbų atlikimo. Mokėjimas – grynais ar banko pavedimu. Montavimas trunka – nuo kelių valandų iki 1-2 dienų, priklausomai nuo lubų ploto ir formos sudėtingumo.

Vidutinė įtempiamų lubų  kaina yra apie 18 €/ kv.m. Į kainą jau įskaičiuoti montavimo darbai. Dėl kainų ir galiojančių akcijų prašome teirautis telefonu arba el. paštu.

Tik įgijus reikiamų įgūdžių ir su tinkamais įrankiais. Tačiau, mes patariame, įgyvendinimą patikėti profesionaliems specialistams.