Įtempiamos lubos – tai modernių technologijų produktas, turintis prabangų ir elegantišką išvaizdą, atitinkantis visus saugumo, sveikatos ir higienos reikalavimus. Laikui bėgant nekinta – neatsiranda nelygumų ar įtrūkimų. Jomis galima paslėpti pagrindinių lubų trūkumus, taip pat apsaugos ir vėdinimo sistemas, vamzdžius, laidus ir t. t. Įtempiamų lubų nereikia nei remontuoti, nei balinti, nei dažyti. Įtempiamos lubos puikiai tinka patalpų atnaujinimui.
Pasirinkę tam tikro stiliaus lubas galite visiškai pakeisti interjerą – suskirstyti jį zonomis, vizualiai padidinti.
Lubas galima padaryti ne tik vienspalves, bet ir kelių atspalvių – taip erdvė bus suskirstyta į funkcines zonas.
Spalvų ir tekstūrų įvairovė leidžia sukurti originalius sprendimus lubų apipavidalinimui.

Matinės įtempiamos lubos puikiai tinka bet kokioje patalpoje. Jas galima įrengti ir vaikų kambaryje, ir svetainėje, ir miegamajame kabaryje. Pastelinių atspalvių matinės įtempiamos lubos suteiks jūsų kambariui ramumo pojūtį, komfortą ir patogumą. Be to, lygus be blizgesio paviršius atkartoja tradicines klasikines dažytas lubas. Tai pukius variantas vertinantiems klasiką.

Satininės įtempiamos lubos turi idealiai lygų paviršių ir vos lengva blizgesį. Dėl ypatingo mikro reljefo paviršiaus, satininės lubos turi perlamutro efektą, tai suteikia joms unikalų privalumą. Tokios lubos atrodo estetiškai ir elegantiškai, ir tinka bet kokioje patalpoje: nuo vonios kambario ir virtuvės iki svetainės ar miegamojo.

rsz_078

Lakuotos arba blizgios įtempiamos lubos vis labiau populiarėja ne tik dėl spalvų įvairovės (virš 120 spalvų ir atspalvių), bet ir todėl, kad vizualiai padidina patalpą, praplečia erdvę. Šios lubos pasižymi išskirtiniu blizgesiu, dėl kurio lubose susidaro veidrodinis efektas ir gražiai atsispindi visas interjeras. Pasirinkus šios rūšies apdailą išgaunamas vizualinis erdvumas.

Jei norite sukurti jaukią aplinką, Jums puikiai tiks praleidžiančios šviesą įtempiamos lubos. Medžiaga išsklaido ir sušvelnina šviesą, krintančią iš viršaus, ir lubos tampa šviečiančios. Dienos metu galite mėgautis ramia balta lubų spalva, o vakare tokios lubos sukurs nepakartojamą šviesos efektą jūsų interjerui.

rsz_4rsz_price3

Pastaruoju metu labai populiarėja įtempiamų lubų dekoravimas foto spauda. Spaudos būdu ant audinio galima perkelti bet kokį raštą, paveikslą, piešinį. Meninės lubos suteikia namams grožio, interjeras įgyja ryškų, nepakartojamą charakterį, o Jūs galite mėgautis dangumi, žvaigždėmis, gėlėmis ar tiesiog įvairiais ornamentais.

rsz_lubos1